Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

ZESTAW PĘDZLI DO MAKIJAŻU –  PĘDZLE DO MAKIJAŻU DO 20 SZT

Zestawy pędzli do makijażu to niezbędne wyposażenie każdej kosmetyczki, czy to profesjonalnej, czy to zupełnie amatorskiej. Pełen komplet zawierający pędzle różnego rodzaju pozwoli na wykonanie pięknego make-upu bez wysiłku i znacznie krótszym czasie. W MUVU znaleźć można szeroki wybór wysokiej jakości artykułów stanowiących idealne uzupełnienie każdej kosmetyczki. Dostępne są tanie pędzle do makijażu dla osób o różnym poziomie zaawansowania. Oferowane produkty w okazyjnych cenach wyróżniają się trwałością i funkcjonalnością. Mogą być wielokrotnie używane, a przy odpowiedniej pielęgnacji z powodzeniem posłużą nawet przez kilka lat.

-69%
-67%
-63%

Zestawy pędzli do makijażu – co zawierają?

Jeśli chodzi o pędzle do makijażu, zestawy do 20 sztuk mogą zawierać kompletne wyposażenie do wykonania profesjonalnego make-upu. Podstawowe wersje to zbiór produktów takich jak:

  • Pędzel do pudru
  • Pędzel do podkładu i korektora
  • Pędzel do brwi
  • Pędzle do cieni

Wiele pędzli zawartych w zestawach dostępnych jest w różnych rozmiarach, co pozwala na wykonanie znacznie precyzyjniejszego makijażu. Komplety bardziej zaawansowane obejmują również dodatkowe elementy, takie jak pędzel kabuki czy pędzelki do makijażu ust.

Pędzle do makijażu – jak prawidłowo je wykorzystać?

Osoby początkujące bardzo często wzbraniają się przed wyborem całych kompletów artykułów kosmetycznych. Tymczasem profesjonalny zestaw pędzli stanowi bardzo duże ułatwienie w wykonywaniu prawidłowego makijażu. Pędzle do oczu w różnych rozmiarach pozwalają precyzyjnie nakładać cienie na powieki i umożliwiają stworzenie odpowiedniego kształtu czy przejścia barw. Zestawy pędzli do konturowania, które obejmują pędzelki skośne, pędzelki do bronzera oraz do różu, zapobiegają nieprawidłowemu rozprowadzaniu kosmetyków i powstawaniu ciemnych bądź różowych plam na twarzy. MUVU oferuje komplety od 12 do 20 sztuk, obejmujące pędzle do makijażu podstawowego lub bardziej szczegółowego. Ponadto na stronie znaleźć można artykuły w ciekawych wzorach i kolorach, które dodadzą Twojej kosmetyczce blasku oraz umilą całą procedurę nakładania makijażu.

Jak pielęgnować pędzelki do makijażu?

Jeśli chodzi o rodzaje, pędzle do makijażu cechują się znaczną różnorodnością. W wykonywaniu profesjonalnego make-upu liczy się każdy szczegół. Z tego względu warto posiadać cały komplet artykułów, aby nie czuć żadnych ograniczeń w pracy. Do właściwego przechowywania zestawów doskonale sprawdzi się organizer na pędzle lub pojemnik na pędzle z tworzywa sztucznego. Pierwszy z nich umożliwi łatwy transport artykułów. Drugi natomiast doskonale prezentuje się jako element wystroju toaletki lub stołu do makijażu. Dodatkowo, aby pędzel do makijażu służył nam na długo, warto regularnie dbać o jego czystość i stan włosków. Produkty takie jak pędzelki do cieni, pędzelek do brwi czy pędzel do korektora wymagają częstego czyszczenia. W tym celu warto zaopatrzyć się w zestawy do profesjonalnego czyszczenia akcesoriów kosmetycznych.