DYWAN W ZESTAWIE – DYWAN + NAKLEJKA DEKORACYJNA

To detale tworzą atmosferę w pokoju. Dopasowane do pomieszczenia elementy dekoracyjne dodają uroku i sprawiają, że nie chce się z niego wychodzić. Dywany są ważnym wyposażeniem każdego domu, ponieważ to one nadają mu przytulności i stylu. W zestawie z naklejką na ścianę dopełnią wystrój, sprawiając, że stylistyka całego pomieszczenia nabierze spójnego charakteru i podkreśli wyjątkowy charakter domowników.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.


Dekoracja w zestawie - dywan i naklejka

Każdy ma inne poczucie estetyki. To samo tyczy się także mieszkańców jednego domu. Żeby spełnić oczekiwania wszystkich, należy wybrać inny dywan do pokoju dziecka a inny do sypialni. Kupując zestaw z naklejką dekoracyjną, pewne jest, że pomieszczenie to będzie zachwycać zarówno stylowością, jak i harmonijnością. Dzięki czarującej kolorystyce pokój nabierze ciepła, a ozdobne wzory uwydatnią indywidualny charakter jego mieszkańca. Zestaw dywan z naklejką znacznie ułatwia trudne zadanie, jakim jest dekorowanie pokoju i daje pewność, że wszystkie elementy będą ze sobą idealnie współgrać. Dzięki uniwersalności kształtu naklejek można dostosować je do pomieszczenia wedle uznania. W zestawie z dywanem będą one eksponować unikatowość mieszkańców domu i wprawiać w zachwyt gości.

Pełnia stylu i minimalizmu

Dom powinien być ostoją i azylem, miejscem na własną przestrzeń. Jego odmienny charakter i indywidualny styl najlepiej jest uwydatnić doskonale dobranymi elementami dekoracyjnymi. Modny dziś minimalizm rezygnuje z nadmiaru bibelotów, stawiając na jakość dekoracji i ich unikatowość. Nowoczesne dywany do salonu nadają mu atrakcyjny wygląd, przy zachowaniu ciepłej, domowej atmosfery. Odpowiednio dobrane w zestawie naklejki na ściany są w stanie wyeksponować elegancję i dobry gust mieszkańców, nie zaśmiecając niepotrzebnie pomieszczenia dodatkowymi elementami wystroju. Dzięki takiemu zestawowi pokój staje się nieprzeciętny i wyjątkowy, przy zachowaniu minimum dekoracji. Dywan i naklejka mogą niewielkim kosztem nadać pomieszczeniu współczesny, elegancki wystrój.

Zestaw nadaje szyku 

Szykowny wystrój domu nie musi być ani kosztowny, ani skomplikowany. Dywan do salonu razem z naklejką dekoracyjną nadaje temu reprezentacyjnemu pomieszczeniu indywidualny charakter i oddaje unikatowy styl mieszkańców. Decydując się na zestaw, ma się pewność, że wszystkie elementy doskonale do siebie pasują. Dzięki uniwersalnym wzorom sprawdzą się także w innych pokojach. Dywan do pokoju dziecka, w którym zbędne elementy dekoracyjne mogłyby być dla dziecka niebezpieczne, będzie wspaniale współgrał z naklejką dekoracyjną na ścianę. W ten sposób pomieszczenie będzie miało wspaniały wystrój i zachowa swoją funkcjonalność.

Naklejka na ścianę dopełni uroku dywanu, by razem doskonale reprezentować elegancję i wyjątkowy gust mieszkańców. Kwiatowy wzór i nastrojowa kolorystyka dekoracji sprawia, że pomieszczenie nabiera stylu, ale przy tym zachowuje ciepłą, przyjazną atmosferę. Zestaw dywan z naklejką dekoracyjną doda finezyjności, ale i fantazyjności. Dzięki takiemu zestawowi niskim kosztem dom może być zachwycający i wyjątkowy.