DYWANY DZIECIĘCE

Dziecięce pokoje kojarzone są z przytulnością, ciepłem i radością. Aby takie były należy je odpowiednio urządzić. Dlatego nasz sklep ma w ofercie dywany do pokoju dzieci i młodzieży, z pośród których każdy znajdzie odpowiedni dla siebie. Niezależnie od tego czy dywan ma być mały, stonowany i klasyczny czy duży, z kakofonią barw i wzorów.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.


Przygotowując pokój dla dziecka często spełniamy swoje marzenia z najmłodszych lat. Dopieszczamy go pięknymi meblami, dodatkami oraz kolorami. Jednak aby wystrój był idealny nieraz brakuje "tego czegoś". Tym ostatnim i ważnym elementem jest dywan dziecięcy. Może być neutralną dekoracją lub głównym punktem przyciągającym wzrok. Wychodzimy więc naprzeciw Waszym oczekiwaniom i prezentujemy piękne dywany w różnych wzorach, kształtach i rozmiarach.

Wzory dywanów - dla dziewczynki i dla chłopca

Czy wiesz jaki model dywanu będzie odpowiedni? Już samo wybieranie jest dobrą rozrywką! Czy Twoje dziecko lubi zwierzęta? Jeżeli tak to świetnie, bowiem mamy piękne, puszyste dywany w kształcie zwierzaków. Taki wzór doskonale się prezentuje i zachęca do zabawy w opiekuna czy weterynarza. Może być elementem wystroju kreatywnie angażującym do zabawy na wiele godzin. A może lepiej sprawdzi się dywan z motywami baśniowymi? Na których księżniczki lub królewicze będę organizować bale dla ulubionych zabawek, nocowanki czy pogaduchy z przyjaciółmi. Dywan dla chłopca może posłużyć jako podstawa do stworzenia bazy a dywan dla dziewczynki spełni rolę podstawy jej królestwa. W przypadku, gdy etap zabaw już mija świetnie sprawdzą się dywany młodzieżowe, z motywami bardziej pasującymi do wymagań nastolatek i nastolatków. Wzory kwiatowe, z sentencjami lub zupełnie szalone i kolorowe, kojarzące się z wielkim światem mody! Miękkie i puszyste, by przesiedzieć na nich wieczór podczas seansów filmowych lub czytania książki. Kwadratowe, okrągłe czy prostokątne. Większe lub mniejsze, w zależności od wielkości pokoju. Chcemy aby nasi klienci mieli szeroki wybór, dlatego mamy dywany w rozmiarach od 80x150 cm, przez 120x170 cm, po 160x220 cm. Okrągłe dywany dla dzieci mają średnicę od 60 do 150 cm. Wzór, wielkość czy kształt niewątpliwie są ważnymi kwestiami podczas wyboru odpowiedniego dywanu dla dziecka. Jednak liczy się również jakość materiału i wykonanie. Nasze dywany dziecięce produkowane są z wysokiej jakości poliestru, odpowiednio przygotowanego w procesie obróbki. Brzegi naszych dywanów są mocno i starannie obszyte, tak by kształt i konstrukcja były niemożliwe do naruszenia. Nawet podczas zabawy różnego rodzaju zabawkami czy po prostu, w trakcie użytkowania. Materiał jest miękki i przyjemny w dotyku a wzory dzięki intensywnym i pięknym kolorom są ucztą dla oczu. Odpowiedni splot ułatwia utrzymanie czystości, co jest szczególnie ważne w przypadku dywanów dla dzieci. Dobór odpowiedniego dywanu dziecięcego to kwestia wyobraźni, bowiem tylko ona ogranicza możliwości w urządzaniu idealnego pokoju. Zapraszamy więc do przejrzenia i skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy pewni, że piękne wzornictwo połączone z dbałym wykonaniem i wysoką jakością zadowoli najbardziej wymagające gusta.