FLUO  –  DYWANY FLUORESCENCYJNE

Dywany fluorescencyjne to wykładziny świecące w ciemności. W nocy oddają skumulowaną energię w postaci światła. Wystarczy wieczorem zapalić światło w pokoju, żeby energia miała możliwość nagromadzenia się we włóknach dywanu. Po zgaszeniu światła dywan świeci. Modny dywan poza cechami fluo oznacza się tym, że jest miękki i ciepły. Łatwo się go czyści a to ważna zaleta dywaniku dziecięcego. Dywany wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Nawet brzegi posiadają perfekcyjnie obszyte.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.


Dywany fluo w dziecięcym pokoju

Wiele małych dzieci nie może spokojnie zasnąć, ponieważ boi się ciemności. Lęk najmłodszych wynika z tego, że obawiają się duchów oraz strasznych potworów. Wyobraźnia Naszych szkrabów jest bardzo rozwinięta i przez to odczuwają lęk. Z ratunkiem dla dzieci i rodziców przychodzi nowoczesne rozwiązanie w postaci dywanów fluorescencyjnych. Światło jest na tyle delikatne, że nie przeszkadza w zaśnięciu i na tyle silne, że stwarza atmosferę półmroku. Kolejną zaletą świecących dywanów jest to, że nie trzeba ich wyłączać. Skumulowana energia w postaci światła zazwyczaj wyczerpie się po kilku godzinach. W tym czasie dziecko będzie spokojnie spało. A My rodzice nie musimy pamiętać o tym, żeby wyłączyć pobierającą energię elektryczną lampkę. Taki dywanik do pokoju dziecka to również oszczędność prądu. Nie muszę pisać o oszczędności czasu jaki my rodzice zaoszczędzimy na usypianiu dziecka. Ten czas możemy przeznaczyć np. na odpoczynek. Ograniczenie stresu dziecka związanego ze snem wpływa pozytywnie na jego psychikę i samopoczucie. Korzyści wynikające z poczucia bezpieczeństwa są dla Twojego dziecka bezcenne.

Gwiazdki na suficie i na podłodze

Ciekawym pomysłem może być przyklejenie gwiazdek świecących w ciemności na suficie. Dziecko zasypiając będzie się czuło tak jakby zwiedzało Świat w kosmosie. Dywan w gwiazdki na podłodze będzie dopełnieniem kosmicznej stylizacji pokoju. Nasze pociechy będą czuły się jak kosmonauci. To będzie zwiększało ich odwagę do walki z przeciwnościami dnia codziennego. Poczucie, że można dosięgnąć gwiazd stanowi nieocenioną wartość.

Świecące dywany to nie tylko gwiazdki...

Świecący dywan to nie tylko gwiazdki. Dla dziewczynki sprawdzi się różowy dywan w jednorożce. Wieczorem jednorożce galopują w ciemnościach, utulając dziewczynkę do snu. Świecący dywan może posiadać, także geometryczne wzory. Kosmos to nie tylko gwiazdy, na dywanie możemy mieć również całą galaktykę.

Idealny dla Twojego Aniołka...

Dywan do pokoju dziecięcego powinien być przede wszystkim ciepły i mięciutki. Zależy Nam na tym, żeby Nasze pociechy nie stawiały stóp na zimnej podłodze. Dywanik do pokoju dziecka ma za zadanie zabezpieczać Nasze pociechy przed przeziębieniem. Dodatkowa funkcja fluorescencyjna sprawia, że dywanik spełnia rolę anioła stróża Naszych dzieci. Ten aniołek czuwa nad spokojnym zaśnięciem i snem bez koszmarów. 

Dostępne rozmiary

  • Dywanik do pokoju dziecka 80x150
  • Dywanik do pokoju dziecięcego 120x170
  • Dywan świecący w nocy 160x220