Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

DYWANY OKRĄGŁE

Okrągłe dywany to puchate okrycia podłóg. Kolor dywanu jest dobierany do charakteru danego wnętrza. Można wybierać wykładzinę na zasadzie kontrastu z innymi przedmiotami. Zadaniem dywanów jest wzbogacenie kolorystyczne pomieszczenia. Kwiaty lub inne wzory na dywanie mogą stanowić motyw przewodni w całej stylizacji danego pomieszczenia. Dywany okrągłe najczęściej są umieszczane w centralnej części pokoju. Posiadanie dywanu w pomieszczeniu pełni funkcję kropki nad i. Dywany dopełniają aranżację i dają poczucie, że pomieszczenie zostało w pełni urządzone.


Jaki dywan do pokoju dziecka?

Do pokoju dziecinnego polecane są dywany okrągłe z motywami bajkowymi. Zarówno dziewczynki jak i chłopcy uwielbiają siedzieć podczas zabawy na podłodze. Dla Nas jako rodziców ważne jest aby siedziały na czymś miękkim i cieplutkim. Obawiamy się, żeby od zimnej podłogi mogą się rozchorować. Zadaniem dywanu jest ochrona Naszych pociech przed przeziębieniem. Dywan dziecięcy okrągły zapewnia Naszym szkrabom komfort i ciepło podczas zabawy. Wykładziny są bardzo miłe i przyjemne w dotyku. Dywany dla dzieci okrągłe dostępne są w wersji z długim i krótkim włosiem. Dziewczynki docenią kolory pastelowe dywanów dziecięcych oraz motywy kosmetyczne. Chłopcy z pewnością polubią motywy samochodowe oraz głębokie kolory. Drogi rodzicu kup okrągły dywan do pokoju dziecięcego dla swojego dziecka i zapewnij mu ciepło podczas zabawy.

Jaki dywan do salonu?

Do salonu warto nabyć dywan okrągły i położyć go w centralnej części pokoju. Butelkowa zieleń jest bardzo modna w pomieszczeniach. Często na taki właśnie kolor malowane są ściany. Stylistyki dopełniają dodatki w kształcie rośliny o nazwie Monstera. Do zieleni dobierane są także złote akcesoria. Dzięki temu w pomieszczeniach utrzymany jest zielono-złoty klimat. Dopełnieniem aranżacji może być zakup zielonego lub złotego dywanu okrągłego. Dywan złoty będzie pełnił funkcję kontrastu a dywan zielony podtrzyma motyw przewodni. Nie musimy ograniczać się do jednokolorowych dywanów. Dostępne są także dywany, które posiadają wiele odcieni zieleni oraz złote wzory.

Dywan okrągły szary jest najbardziej uniwersalnym wyborem. Sprawdzi się zarówno przy ciemnych jak i jasnych ścianach. Jasne pomieszczenie ożywi i nada mu charakteru, a ciemne rozjaśni. Nie ma takiego wnętrza w którym szary dywan wyglądałby nieodpowiednio. Nie musimy się martwić jeśli chodzi o wybór dywanu. Klasyczny szary dywan sprawi, że Nasze pomieszczenie będzie wyglądało perfekcyjnie.

Dywany okrągłe nowoczesne również sprawdzą się do salonu. Dywany te posiadają stylistykę taką jak marmurowe płytki w łazience. Przy tym w przypadku dywanów w odróżnieniu do płytek skalny motyw jest cieplutki i mięciutki.

Jaki dywan do przedpokoju?

Wybierając dywan do przedpokoju postawmy na ciemniejsze kolory. Unikajmy raczej kolorów pastelowych. Przedpokój jest miejscem do którego wiele osób pomimo upominania wchodzi w butach. Polecałabym ,także dywan z krótkim włosem do przedpokoju. Okrągły dywan do przedpokoju nie musi być jednak nudny. Możemy postawić na ciekawe wzory np. geometryczne.

Dostępne rozmiary dywanów

  • Dywan okrągły 60
  • Dywan okrągły 80
  • Dywan okrągły 100
  • Dywan okrągły 120x120
  • Dywan okrągły 150