Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

PLUSZ PREMIUM – DYWANY PLUSZOWE PREMIUM

Szukasz pomysłu na wizualne ocieplenie Twojego wnętrza? Nie wiesz, jak sprawić, by Twój surowy i sterylny salon nabrał nieco bardziej wyszukanej stylistyki? Zamiast inwestować w nowe meble, czy drogie dodatki, spróbuj urozmaicić pokój wybranym dywanem. To właśnie dzięki niemu, Twój salon może zyskać klimat spokojnej, tak pożądanej przez wielu, rodzinnej atmosfery.

-30%
199,90 559,90 
  • 120x170
  • 160x220
  • 250x180
  • 300x200
  • 80x150
-28%
329,00 429,90 
  • 120x170
  • 160x220
  • 250x180
  • 300x200
  • 80x150

Pluszowe dywany w wybranym rozmiarze, wzorze i kolorze

W ofercie salonu muvu.pl znajdziesz najróżniejsze rodzaje miękkich dywanów do każdego wnętrza - to właśnie odpowiedni dobór ów akcesoria, może mieć kluczowe znaczenie dla finalnego efektu. Jeśli pokój, w którym zamierzasz położyć wybrany dywan pluszowy jest nieco większy i przestronniejszy, najlepiej byś wybrał ten model o dużym rozmiarze, w wersji prostokątnej - właściwie podkreśli on potęgę dużego pomieszczenia, ale i wyraźnie złagodzi jego surowość przez miękki plusz premium. Takie dywany doskonale komponują się w loftowych lub industrialnych wnętrzach. Z kolei, jeśli Twój salon lub sypialnia jest nieco mniejsza, dobrze byś w tym przypadku nie przesadzał z wielkością dywanu. O ile wykładzina położona na całą podłogę może wyglądać naprawdę dobrze, w tych mniejszych pomieszczeniach umieszczenie ów tekstyliów może wywołać groteskowy i nieestetyczny wygląd. Dlatego warto jest wówczas zainwestować w ten mały dywan do salonu w kolorze podobnym do innych akcesoriów znajdujących się w pomieszczeniu np. zasłon, rolet, czy narzuty. Niezależnie od tego, jaki rozmiar i kształt wybranego dywanu Cię interesuje, przy jego wyborze nie zapomnij uwzględnić innych akcesoriów znajdujących się w Twoim domu. Na przykład, jeśli odcień Twojego salonu wyróżnia się szarością, najlepiej jest kupić dywan w kolorze pudrowego różu, mięty, czy beżu, który zharmonizuje całe pomieszczenie. Dobrze jest również sugerować się kolorem nie tylko samego wnętrza, ale tekstyliów już umieszczonych w konkretnym pokoju - Twoje zasłony i narzuta są żółte? Dywan w tym samym kolorze będzie idealnym wyborem.

Nowoczesne dywany do salonu

Dywany do salonu z pewnością sprawdzą się, jeśli Twoja podłoga składa się z zimnych płytek, paneli, kafelek, czy żywicy - stanowią one bowiem doskonałą izolację termiczną podłogi. Nie nadają się one natomiast do pomieszczeń, w których na podłogę położona jest wykładzina.  Jednymi z najbardziej polecanych akcesoriów do domu są te pluszowe, miękkie w dotyku dywany. Charakteryzują się one puszystą i mięciutką strukturą, która nie tylko jest przyjemna dla oka, ale i dla całego ciała. Któż bowiem nie chciałby w zimowy, sobotni wieczór ogrzać stóp w runie pluszowego dywanu?

Dywan miękki pluszowy

Wybierając miękki dywan pluszowy nie należy kierować się tylko wnętrzem salonu, czy sypialni - akcesoria te bowiem, doskonale odnajdą się również w zabawnym i przytulnym pokoju dziecięcym. Komu, jak komu, ale akurat tym najmłodszym, którzy całe dnie spędzają na zabawie na twardej podłodze, przyda się miękkie i pluszowe siedzisko w postaci pluszowego dywanu. Dywan ten nie tylko odizoluje dziecko od zimnej podłogi, ale i sprawi mu ogromną radość i dodatkowy obszar do zabawy, dzięki miękkiej strukturze swojego pluszu.