Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

KOMBINEZONY ROZRYWKOWE

Piżama jednoczęściowa to strój, który miło otula ciało. Zapewnia ciepło w chłodne dni. Luźny fason kombinezonu nie krępuje ruchów i wydłuża sylwetkę. Inaczej kombinezon jest nazywany kigurumi lub onesie. Zapinany jest na zamek błyskawiczny. Piżama jednoczęściowa dla dorosłych wykonana jest z przyjemnego w dotyku pluszowego materiału. Posiada zabawne elementy takie jak uszy czy ogon. Dostępne jest w wielu kolorach i wzorach. Zazwyczaj znalezienie drugiej połowy piżamy zajmuje sporo czasu. W  przypadku piżamy na zamek nie musimy się tym martwić. Zasypiając w tak mięciutkiej piżamie jesteśmy błogo utuleni jak dzieci do snu.  Piżama kostium doskonale poprawia nastrój i sprawia, że zapominamy o troskach dnia codziennego. Kigurumi czyli piżama stich to ubiór zarówno dla kobiet, mężczyzn jak i dzieci. Każdy znajdzie coś dla siebie.

-26%
109,90 
    • 140 kids
    • L/XL
    • M
    • S

Piżama party i nie tylko...

Szary, jesienny deszczowy wieczór spędzasz w domu samotnie. W pewnej chwili dzwonią do Ciebie stare psiapsiółki i proponują piżama party. Babskie ploteczki przy winku lub gorącej czekoladzie na pewno poprawią Ci nastrój. Kochasz swoje przyjaciółki i te rozmowy o wszystkim i o niczym. Jest wtedy tak bardzo wesoło. Spotykając się z przyjaciółmi zapominasz o zawistnych ludziach w Twojej pracy, mobbingującym szefie i o narzekającym Mężu. Przy przyjaciółkach możesz ściągnąć maskę czyli zmyć codzienny makijaż. Zmywając makijaż zakładasz zabawny kombinezon. W ten wieczór zaplanowałyście, że założycie kombinezony z motywami zwierzęcymi. Wybrałaś pluszowy kombinezon misia ze śmiesznymi uszami. Twoje przyjaciółki również ubrały kombinezony rozrywkowe na Wasz babski wieczór.

Mama vs córka

Droga Mamo możesz kupić taki sam kombinezon dla siebie i dla dziecka. Pewnie zadajesz sobie pytanie co to daje? Śpieszę z odpowiedzią - jest to bezcenne poczucie dziecka, że Mama rozumie i akceptuje jego Świat. Kombinezon jednorożca będzie bardzo dobrym wyborem. Mama stanie się dla dziecka postacią z bajki, której można powierzyć swoje najskrytsze tajemnice. Dla Mamy będzie to możliwość przeniesienia się w beztroski dziecinny Świat. Nic złego się nie stanie jak na chwilę zapomnisz o poważnej roli bycia Mamą i staniesz się przyjaciółką własnego dziecka. To tylko beztrosko spędzony wieczór z dzieckiem. Nazajutrz powrócisz do poważnej i odpowiedzialnej roli Matki.

Domowe Zoo

A gdyby tak zaszaleć? Zrobić sobie leniwą niedzielę i cały dzień wspólnie z rodziną spędzić w domowym Zoo. Nie trzeba kupować biletów ani jechać samochodem. Wystarczy ubrać kombinezony rozrywkowe. Tato mógłby ubrać piżamę jednoczęściową słoń. Mama stałaby się misiem. Dzieci kochają konie i wszystkie motywy z Nim związane, dlatego chętnie wybrałyby piżamę jednoczęściową koń. A ciocia, która zawitałaby w południe mogłaby założyć kombinezon panda. Zabawę można połączyć z edukacją i podczas tego czasu poopowiadać dzieciom o zwierzętach. Na rynku dostępne są także inne kombinezony zwierzęta takie jak: króliki, pingwiny, tygrysy, żaby, małpy, krowy. Cały zwierzyniec w zasięgu ręki i portfela.