MEBLE DZIECIĘCE

Dziecięcy pokój to magiczne miejsce w domu. To miejsce, w którym rozwija się, zdobywa nowe umiejętności i powinno czuć się bezpiecznie. Jego małe własne miejsce. Dlatego rodzice dokładają wszelkich starań, aby przestrzeń ta była bezpieczna i praktyczna, piękna, ale posłużyła na lata. Dlatego ważnym wyborem są odpowiednie meble do pokoju dziecięcegoPowinny być one oczywiście atrakcyjnie wizualne, ale przede wszystkim trwałe i praktyczne. Warto postawić na jakość wykonania, tak aby meble dziecięce posłużyły przez lata i cały czas cieszyły nienagannym wyglądem.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.


Pokój, który rośnie razem z dzieckiem

Wybranie takich mebli, aby wraz z rozwojem Malucha nie trzeba było robić gruntownego remontu - to marzenie każdego rodzica. Jak wybrać meble na tyle uniwersalne, aby wyglądały bajkowo w pokoju dziecięcym i były praktycznego do pokoju nastolatka? Czy w ogóle możliwe jest takie połączenie? Oczywiście! Przede wszystkim, aby meble przetrwały próbę czasu, ważna jest ich jakość oraz uniwersalny wygląd. Białe meble do pokoju dziecięcego idealnie sprawdzą się w pokoju malucha i będą rosły razem z nim. W pokoju najmłodszych bajkową atmosferę stworzymy dzięki kolorowym dodatkom, gdzie białe meble będą idealną bazą. Gdy dziecko podrośnie, wystarczy zmienić lekko aranżację, a meble będą wyglądały świetnie także jako meble młodzieżowe.

Minimalny styl

Jak stworzyć przestrzeń dla malucha aby była piękna i praktyczna? Jakie meble wybrać? Ważnym elementem każdego pokoju jest szafa, gdzie będzie można schować wszystkie ubranka dziecięce, ale i przedmioty, które nie chcemy aby były na wierzchu. To prosty sposób, aby w dziecięcym pokoju zapanował ład i porządek. Tutaj warto się skupić na wnętrzu mebla i dobrać taki, aby był funkcjonalny i pojemny. Biała szafa to idealna baza, która po lekkich modyfikacjach sprawdzi się jako ponadczasowy mebel, który posłuży zarówno w dziecięcym pokoju jak i w pokoju nastolatka. Białe tło, zawsze można ozdobić naklejkami z ulubioną grafiką!

Gdy pokój naszego malucha jest niewielki, warto wybrać szafki na ubrania, które zajmą zdecydowanie mniej miejsca, a pomogą zorganizować przestrzeń. Regały na zabawki to na tyle uniwersalne meble, że gdy nasz maluch wyrośnie z pluszaków, będą idealnym miejscem na kolekcje ulubionych gadżetów czy książek. Kolejnym sposobem na niewielkie przestrzenie są półki na książki. Te wiszące, nie zabierają miejsca na podłodze, dzięki czemu dziecko zyskuje więcej powierzchni do zabawy czy spędzania czasu i pomogą pomieścić dziecięce skarby. W pokoju nastolatka również przydadzą się jako półki na ulubioną książkę czy inne gadżety. Taki dobór mebli sprawi, że wyczarujemy piękną, praktyczną i ponadczasową przestrzeń dla naszych dzieci, gdzie z przyjemnością będą spędzały wolny czas, uczyły się i poczują, że to ich własne miejsce na Ziemi. Ich spokojny kąt, w którym czują się bezpiecznie i do którego chętnie będą wracać.