Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

PÓŁKI

Meblując swój dom, powinieneś o nich pamiętać. To one zmieniają wygląd Twoich ścian, powodując, że nie wydają się już tak puste. Na nie możesz odłożyć wiele różnych przedmiotów, postawić książki, czy kwiatka. Te, które pełnią bardzo ważną funkcję w każdym mieszkaniu, to półki. Dlaczego są tak istotne, jak są wykonane i jakie modele są oferowane w naszym sklepie?

-87%
-60%
-45%

Dlaczego półki są istotne?

Półki są ważne w każdym domu. Można na nie postawić praktycznie wszystko. Możesz położyć na nie przedmioty codziennego użytku, które chcesz mieć zawsze pod ręką. Obok ulubionego fotela powieś półkę na książki. Odłożysz tam swoje ulubione pozycje, byś mógł szybko łatwo do nich sięgnąć podczas odpoczynku. Ponadto książki na półkach są efektowne i dodają uroku wnętrzu. Półka na książki dla dziecka również świetnie sprawdzi się w jego pokoju, bez względu na to, czy Twoje dziecko lubi czytać, czy nie. Kilka publikacji dla dzieci może być zachętą do rozpoczęcia ważnej w rozwoju dziecka przygody ze słowem pisanym. Wyposażając pokój dziecka, warto też zainstalować półkę na zabawki. Dzięki temu maskotki waszej pociechy będą uporządkowane. Innym zastosowaniem półek wiszących jest postawienie na nim kwiatów, świeczek i innych elementów dekoracyjnych. Dobierz je tak, żeby pasowały do wyglądu półki i Twojego wnętrza, a z pewnością je ożywią i udekorują. Możecie też powiesić półkę ścienną w sypialni. Odłożycie na nią telefon, czy okulary, oddając się w objęcia snu. Innym równie istotnym i ciekawym wykorzystaniem ego elementu umeblowania są półki na buty. Dzięki ustawieniu swoich butów na półkę, będą one uporządkowane, byś przy wyjściu bez problemu po nie sięgnąć. Dobrym rozwiązaniem są także półki na buty z siedziskiem. Kupując taką półkę nie musisz się martwić, aby w swoim korytarzu mieć dodatkowo krzesło, na którym będziesz mógł usiąść, by ubrać obuwie.

Jak jak wykonane półki w naszym sklepie?

Półki wiszące w naszym sklepie są wykonany z klasycznych, trwałych materiałów. Wykorzystujemy stal i drewno, co przekłada się na dużą wytrzymałość. Dzięki temu możesz umieścić na nie praktycznie wszystko i one to utrzymają. Na półki wiszące na książki ułożysz stos ulubionych publikacji, na inne postawisz wiele świeczek, kwiatów i przedmiotów codziennego użytku. Kładź, co tylko zechcesz, a my zadbamy o solidność półek w Twoim domu! Półki na ścianę, które mamy w ofercie są stworzone z myślą o każdym wnętrzu. Oferujemy produkty w prostym, klasycznym stylu. Ich kolorystyka również jest stonowana. Czarna rama i drewniana półka odnajdą się w każdym pomieszczeniu.

Jakie modele półek są oferowane w naszym sklepie?

W naszej ofercie posiadamy dwa modele półek. Do wyboru mamy półki metalowo-drewniane małe oraz duże. Dzięki temu możesz wybrać klasyczną półkę dostosowaną do Twoich potrzeb. Możesz też kupić kilka różnych półek Tworząc z nich kompozycję. Ten niewielki wybór modeli półek drewnianych daje w rzeczywistości ogromne możliwości i to od Ciebie zależy, jak je wykorzystasz.

Czy warto kupić nasze półki?

Oczywiście, że warto je kupić! Nasze półki na ścianę świetnie pasują do każdego domu i możesz je wykorzystać na setki sposobów. Nie zastanawiaj się dłużej, tylko wybierz półkę odpowiednią dla siebie i swojego wnętrza!