Wyświetlanie jednego wyniku

PÓŁKI NA KSIĄŻKI

Dobra półka na książki spełnia funkcję nie tylko praktyczną ale także estetyczną. Niezależnie od wysokości budżetu, możesz znaleźć produkt, który będzie spełniał Twoje oczekiwania w stu procentach. Każdy dom potrzebuje półki na książki. Może ona pełnić rolę domowej biblioteczki, a także poprzez dodanie różnego rodzaju zdjęć lub pamiątek, stać się bardzo ważnym punktem każdego mieszkania. Dzięki szerokiemu asortymentowi produktów, półkę możemy dobrać tak, aby idealnie komponowała się ze stylem Twojego domu.

-87%

Czy półka na książki jest mi potrzebna?

Każdy fan literatury posiada swoje ulubione dzieła, do których najczęściej wraca. Dlatego też chcemy mieć do nich stały dostęp, ale jednocześnie potrzebujemy gwarancji, że książki będą przechowywane w odpowiedni sposób i nie zniszczą się. Wysokiej jakości półki pozwalają na przechowywanie nawet dużych, ciężkich książek w odpowiednich warunkach. Gdy ułożymy swoje ulubione lektury na dobrze dopasowanej do pomieszczenia półce mamy pewność, że całość będzie sprawiać wrażenie uporządkowanej kompozycji. Tego typu mały mebel wpływa na postrzeganie wnętrza i odpowiada za przytulny wystrój mieszkania. Jeżeli chcesz mieć pewność, że Twoje ulubione publikację pozostaną w nienaruszonym stanie, a ponadto nie chcesz zajmować miejsca w szafkach, to koniecznie musisz przemyśleć zakup nowoczesnej półki na książki.

Półki do różnego rodzaju pomieszczeń

Do niedawna biblioteczki były domeną gabinetów, bo podkreślały atmosferę panującą w pomieszczeniu. Jednakże coraz częściej żyjemy na mniejszych metrażach ,a co za tym idzie efektywnego miejsca na meble także jest coraz mniej. Dlatego też ciekawym pomysłem są półki do sypialni. Wiele osób czyta książki w łóżku, a więc dla nich jest to szczególnie interesująca propozycja. Półki do salonu to z kolei rozwiązanie bardzo praktyczne, bo są dodatkowym meblem do przechowywania, który nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Szczególnym przypadkiem są nastolatkowie i dzieci. Ze względu na szkołę, są oni niejako zmuszeni do czytania lektur i książek. Aby nie zajmować dodatkowej przestrzeni i zachować pełną funkcjonalność idealnym elementem wyposażenia będzie półka na książki do pokoju dziecięcego.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Jako że półki występują w różnych rodzajach, każdy może wybrać coś dla siebie. Należy po prostu zastanowić się, jaki typ najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Bardzo ważnym aspektem jest także rozmiar. Aby zaplanować zakup trzeba realistycznie ocenić ile miejsca na książki potrzebujesz. Przy wyborze zwróć uwagę na materiały, z których wykonana jest półka. Jednocześnie należy pamiętać o tym, że jest to mebel, który musi pasować do aranżacji całego pomieszczenia. Często powielanym błędem jest zakup biblioteczki, która sama w sobie jest bardzo ładna, ale nijak nie pasuje do naszego wnętrza. Dlatego też półki w zależności od miejsca przeznaczenia (salon, sypialnia, pokój dziecięcy) przyjmują różne style - współczesny, nowoczesny czy też tradycyjny. Wybór w ostatecznym rozrachunku zależy jednak tylko i wyłącznie od indywidualnego klienta.