Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

SZAFKI

Szafka to niezwykle praktyczny i funkcjonalny mebel, który znajduje swoje zastosowanie na wiele sposobów. Umożliwia utrzymanie ładu i porządku wśród przechowywanych rzeczy, może również stanowić ciekawą ozdobę wnętrza i stworzyć w nim wyjątkowy klimat. Szafki niewątpliwie przydadzą się w każdym domu. Jakie są ich rodzaje i, w których pomieszczeniach mebel ten to niezastąpiony element wyposażenia?

-36%
-45%

Szafki w przedpokoju

Przedpokój stanowi wizytówkę domu. Z uwagi na z reguły niewielki metraż w stosunku do pozostałej części domu, miejsce to warto urządzić funkcjonalnie. Szafki na buty to meble stworzone do przedpokoju. Bez względu na styl pomieszczania szafka na buty z siedziskiem to praktyczne rozwiązanie dwa w jednym. Nie tylko schowamy do niej obuwie, ale również można wygodnie na niej usiąść, aby założyć lub zdjąć buty. Tego typu mebel pozwala zaoszczędzić sporo miejsca, co sprawdzi się zwłaszcza w mniejszych przedpokojach, gdzie liczy się każdy centymetr. Jeśli do dyspozycji mamy większą powierzchnię samodzielna szafka na buty i osobne siedzisko to równie doskonałe rozwiązanie.

Szafki w sypialni

Sypialnia to miejsce przeznaczone nie tylko do spania, często bowiem pełni funkcję garderoby, a także biura. Bez względu na to jakie meble znajdują się sypialni szafka nocna to niezastąpiony element wyposażenia tego pomieszczenia. Można ustawić na niej lampkę nocną, książkę, szklankę wody, czy telefon, a do środka schować rzeczy, których nie chcemy trzymać na wierzchu. Małe wymiary szafki nocnej pozwalają na umieszczenie jej nawet w sypialniach o bardzo małym metrażu. Jeśli lubimy czytać w łóżku i chcemy mieć ulubioną lekturę zawsze pod ręka, nieocenione będą szafki na książki postawione obok łóżka. W sypialni przyda się także szafka na ubrania, w której znajdzie się miejsce na zagospodarowanie ubrań oraz dodatków. Pomieszczenie to bywa również miejscem do pracy, wówczas przydatnym elementem wyposażenia sypialni będzie szafka pod biurko, która pozwoli na funkcjonalne wykorzystanie  powierzchni oraz umożliwi utrzymanie porządku wśród dokumentów.

Szafki w łazience

Łazienka to pomieszczenie, które trudno wyobrazić sobie bez szafek. Jeśli naszą toaletę odwiedzają goście, a nie chcemy eksponować rzeczy na półce, szafki łazienkowe wspaniale pomieszczą kosmetyki, ręczniki i inne przedmioty. Klasyką gatunku stanowi w łazience szafka biała, która optycznie powiększy przestrzeń, a także sprawi, że wnętrze będzie prezentowało się schludnie i czysto.

Szafka w pokoju dziecięcym

Szafka na zabawki do podstawa wyposażenia każdego pokoju dziecka. To niezwykle funkcjonalny mebel, który ułatwi utrzymaniu porządku wśród zabawek, książek i gier. Największym pomocnikiem w opanowaniu bałaganu panującego w dziecięcym pokoju będą poręczne szafki na zabawki dopasowane do wzrostu pociech. Umożliwią one dziecku samodzielne sprzątnięcie zabawek, co może być również niesamowitą zabawą, a także doskonała lekcją samodzielności.

Szafka to uniwersalny mebel, który przyda się w każdym pomieszczeniu domu, czy mieszkania. Przy ich wyborze oprócz walorów estetycznych warto kierować się względami praktycznymi. W naszym sklepie znajdą Państwo modne, stylowe szafki dopasowane do indywidualnych potrzeb. Bogata oferta jaką dysponujemy sprawia, że każdy znajdzie odpowiednie modele do swojego wnętrza.