SZAFKI NA ZABAWKI

Zabawki w pokoju dziecka często mogą znajdywać się w różnych zakątkach, a nie zawsze tam, gdzie by nie zajmowały całej dostępnej przestrzeni. Chowając je natomiast w odpowiednich meblach, można zawsze mieć całą podłogę wolną, co przydaje się, chociażby podczas organizowania imprez urodzinowych. Szafki do pokoju dziecięcego na stronie muvu.pl zaprojektowano inteligentnie, dlatego „udostępniają” pojemną przestrzeń na każdej ze swoich półek. Szafki na zabawki są również wykonane z wysokiej jakości materiałów. Nie trzeba się więc obawiać, że cięższe samochody, czy wielopoziomowe gry planszowe będą dla takich mebli zbyt dużym obciążeniem. W dodatku każdy z takich mebli domyka się w sposób bezpieczny, co oznacza, że nie ma takiej możliwości, by drzwiczki same się otworzyły, a zawartość półki wysypała się na podłogę.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.


Szafki modułowe – każda półka może mieć preferowaną wielkość

Decydując się na szafki modułowe, które znajdą się w pokoju pociechy, nie warto już myśleć o kolejnych meblach na zabawki dla dziecka. Półki są regulowane, więc mogą być albo wyższe, albo niższe, w zależności od tego, co ma się na nich znaleźć. Dzięki temu udaje się w pełni zagospodarować każdy taki moduł, precyzyjnie umieszczając na każdej półce określony rodzaj zabawek. Gdy dziecko ma ochotę pobawić się figurkami albo zagrać w określoną grę, wtedy od razu wiadomo, gdzie się ona znajduje. W ten sposób dziecko zaczyna się bawić dokładnie wtedy, gdy ma na to największą ochotę, a nie w momencie, gdy jest już znudzone poszukiwaniami ulubionej zabawki. Meble składające się z modułów są również odporne na zabrudzenia i nawet na wodę. Długo więc będą prezentować się w idealnym stanie, nawet wtedy, gdy dziecko codziennie będzie wyjmować zabawki i wkładać je z powrotem na wybraną półkę. Szafki modułowe na zabawki są przy tym naprawdę nowoczesne i nie zajmują wiele miejsca. Dla dziecka pełnego energii, które często uwielbia spędzać czas w swoim pokoju, jest to bardzo ważne, by meble wyglądały zawsze jak nowe i były ładne pod względem wizualnym.

Szafki materiałowe na zabawki są miłe w dotyku

Małe dzieci często adaptują się do otoczenia poprzez dotykanie różnych przedmiotów. Jeśli jakaś powierzchnia jest miła w dotyku, od razu wzbudza dobre skojarzenia. Wystarczy tylko spojrzeć na dziecko, które biega boso po puszystym dywanie, jakie jest wtedy uśmiechnięte. Podobnie może być z meblami pełniącymi funkcję schowka na zabawki. Wybierając szafki materiałowe, można mieć pewność, że takie meble nie będą mieć żadnych ostrych kantów. Co prawda stelaż jest metalowy, by takie szafki były solidne i wytrzymały ciężkie nieraz przedmioty, które leżą na półkach, niemniej zamiast ostrych kantów jest po prostu tkanina, pod którą jest półka bez szuflady. Szafki materiałowe na zabawki od razu wzbudzają same pozytywne odczucia u dziecka. Z takich mebli może wyciągnąć jedną zabawkę i nie odsłaniać wszystkich półek, gdy nie jest to konieczne.