Wyświetlanie wszystkich wyników: 20

SZAFY

Szafa to zdecydowanie element wyposażenia domu, bez którego ciężko sobie wyobrazić funkcjonowanie. Najczęściej służy nie tylko do przechowywania ubrań, ale też wielu innych rzeczy. Mebel ten najczęściej stoi w sypialni, ale może też znaleźć się w garderobie, przedpokoju czy pokoju dziecięcym lub młodzieżowym.

129,90 
-45%

Szafy modułowe

Producenci obecnie często oferują szafy modułowe. Jest to bardzo praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie, które sprawdzi się niemal w każdym pomieszczeniu. Bardzo często szafy modułowe wykorzystywane są jako szafy do garderoby ale też jako szafy do sypialni. Nic dziwnego, każdy ma inne potrzeby oraz inne rzeczy do przechowywania, a dzięki takim szafom łatwo dostosować mebel do własnych wymagań i oczekiwań. Szafa modułowa może też zastępować meble do przedpokoju, bez trudu schowają się w niej kurtki i płaszcze, a także zimowe czapki, rękawiczki, a nawet buty. Szafa modułowa może zawierać półki, szuflady, a także drążek na którym będą wisieć wieszaczki na ubrania.

Szafy tekstylne

Szafa tekstylna to bardzo charakterystyczny mebel, które wyróżnia się lekkością i łatwością montażu. Wykonana jest z materiału, a stelaż składa się z metalowych rurek i łączników z tworzywa sztucznego. Szafy tekstylne, dzięki swojej prostocie mogą służyć jako szafy turystyczne. Mogą też stać w biurze jako szafa na ubrania wierzchnie, a w domu mogą posłużyć jako szafa tymczasowa, np. w trakcie przeprowadzki lub szafa dla gości. Szafy materiałowe wykonane są z materiałów przepuszczających powietrze, dzięki czemu ubrania zachowają świeżość. Szafa z materiału jest funkcjonalna prawie jak zwykła, tradycyjna szafa - może zawierać półki lub drążek na wieszaczki na ubrania, dzięki czemu organizacja rzeczy w takiej szafie będzie bardzo łatwa.

Szafy do pokoju dziecięcego

Pokój dziecięcy jest charakterystycznym miejscem w domu, które musi spełniać rolę sypialni, pokoju dziennego i biura w jednym. Bardzo ważne jest odpowiednie dobranie mebli do pokoju dziecięcego, które pomieszczą ubrania, szkolne artykuły czy zabawki. Dobrym rozwiązaniem wydają się być szafy modułowe, ale warto też spojrzeć na meble typu meblościanka. Pomieszczą one wszystkie potrzebne rzeczy, a przy okazji pozwolą oszczędzić miejsce, gdyż stoją z reguły tylko na jednej ścianie.

Stojąc przed zakupem mebli warto pamiętać o szafie. Jest to uniwersalny mebel, który sprawdzi się w wielu pomieszczeniach w domu. Warto dodać, że ilość szaf w domu wcale nie musi ograniczać się do jednej, a wręcz przeciwnie - im więcej szaf tym lepiej. Dzięki szafom łatwo zachować odpowiednią organizację rzeczy w domu, a także łatwiej zapanować nad bałaganem. Szafę należy dopasować do wystroju pomieszczenia, w którym będzie stała. Producenci oferują różne kolory szaf, chociaż ostatnio najmodniejsze i najpopularniejsze są zdecydowanie szafy białe. Warto również pamiętać, aby dobrać odpowiedni rozmiar szafy, tak by nie zajmowała niepotrzebnie miejsca, ale również tak, aby nie okazało się, że jest zbyt mała w stosunku do rzeczy, które ma pomieścić. W naszym sklepie znajdują się różne rodzaje szaf, które spełnią swoje zadanie i skryją w sobie wszystkie ważne rzeczy.