Wyświetlanie wszystkich wyników: 20

SZAFY BESTSELLERY 

Szafy do garderoby powinny być dobrze dopasowane pod względem swoich wymiarów. Równie ważne jest to, by udało się je wkomponować w aranżację danego wnętrza, dlatego nierzadko najlepiej sprawdzają się białe szafy. Wybierając szafy modułowe, można spodziewać się, że znajdzie się w nich wystarczająco dużo miejsca na różne elementy garderoby. Ich minimalistyczny design i nierzadko biały odcień doskonale wpisują się w trendy nowoczesnych projektów mieszkań i domów.

129,90 
-45%

Szafy materiałowe są praktyczne i funkcjonalne

Zdarza się, że proste meble i minimalistyczny wystrój powodują, że wnętrze wydaje się dość chłodne w odbiorze. Chcąc nadać pomieszczeniu przytulny charakter, warto postawić na szafy materiałowe. Są to meble o geometrycznych kształtach, najczęściej prostokątne. Mimo to tkanina zamiast typowego materiału wykończeniowego sprawia, że mebel ten jest bardziej „ciepły” w odbiorze. Materiałowe szafy to również funkcjonalne szafy, ponieważ wierzchnią tkaninę można rozpiąć na dwa sposoby. Odkrywając całość, żeby każda półka była widoczna, albo do pewnego stopnia, by odsłonić jedynie tę część, z której pragnie się wyciągnąć daną odzież. Warto też podkreślić ich praktyczność – tkaninę zawsze można zdjąć z metalowego stelaża i uprać ją ręcznie bądź w pralce, a następnie po wyschnięciu założyć na swoje miejsce. Dzięki temu szafa ta zawsze wygląda tak, jakby kupiono ją tego dnia.

Modne szafy w różnych odcieniach

Szafy, które można zamówić na muvu.pl, będą pasować do wielu różnych wnętrz pod względem swoich wymiarów i kolorystyki. Oprócz białych szaf, w ofercie sklepu są też ciemniejsze odcienie, a także bardzo na czasie ostatnio barwa jasno szara. Kupując w naszym serwisie, można zdecydować się wyłącznie na modne szafy, które przez wiele sezonów będą cieszyć wzrok. Sprawdzą się także podczas codziennego użytkowania, ponieważ szafy te idealnie pasują do takich przestrzeni, jak garderoby, czy przedpokoje.

Szafy do garderoby dla dzieci i rodziców

Szafy do garderoby to meble, które będą zachwycać starszych i młodszych użytkowników. W naszej ofercie znaleźć można bowiem szafy do garderoby znajdującej się w pokoju dziecięcym oraz te, które pasują do pokoju osoby dorosłej. Dużym powodzeniem cieszą się na przykład szafy pasujące do większych metraży. Pomimo tego, że zajmują swoją przestrzeń, optycznie nie wyglądają na tak obszerne – sprawia to ich oszczędne wzornictwo, a także montaż typu plug-in.

Szafy i szafki do przedpokoju – na wierzchnią odzież i nie tylko

Decydując się na szafy do przedpokoju, można w komfortowy sposób ugościć każdego, kto zjawi się w domu. Idealnie nadają się do tego, by powiesić w nich wierzchnią odzież, którą każdy gość chciałby zdjąć, gdy tylko przekroczy próg mieszkania lub domu. Nie zajmują wiele miejsca w przedpokoju, który najczęściej również jest przestrzenią o niewielkim metrażu. Dodatkowo można do nich dobrać szafki modułowe, w tym szafki na obuwie. Dzięki temu łatwo uda się utrzymać porządek, jak również szybko znaleźć odpowiednią parę butów, gdy każda z nich jest widoczna.