Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

KOMPLETY BIELIZNY

Podpowiem gdzie zakładać tą wyjątkową delikatną bieliznę, która otwiera serca kochanków. Zestawy bielizny koronkowej sprawiają, że każda kobieta czuje się wyjątkowo i niepowtarzalnie. Każda z Nas jest inna i każda z Nas znajdzie coś dla siebie.

-79%
-69%
24,90 
-69%
24,90 
-54%
-54%
-64%
-50%
-63%
-52%
-70%
-64%

Wyjazd we dwoje?

Wyobraź sobie, że Twój przystojny mężczyzna zaprosił Ciebie na wyjazd w góry na narty lub snowboard. W ciągu dnia szalejecie na stoku. A wieczorem w sypialni popijacie w łóżku grzańca przytulając się do siebie czule. Słuchacie razem utworu Perfect w wykonaniu Eda Sheerana. On szepcze Ci do ucha czułe słowa i dotyka ustami Twojej szyi. Nagle mówisz, że musisz iść do łazienki i wracasz w...rozciągniętej piżamie. Cały urok i magia znika jak sen. A teraz pomyśl jakby to było jakbyś wróciła w czarnej bieliźnie koronkowej. Twoja pewność siebie wzrosłaby natychmiastowo. Delikatna koronka dotykałaby Twojego ciała ukazując jego piękno i subtelność. Jestem przekonana, że nie jednym zaskoczyłabyś w łóżku swojego partnera. A Twój Mężczyzna wiedziałby instynktownie, że zestaw bielizny kupiłaś specjalnie dla Niego. Z jednego zakupu obopólna ekscytacja dwojga zakochanych ludzi. Czy to nie brzmi cudownie?

Wypad do kina?

Co powiesz na wspólny spontaniczny wypad z Ukochanym do kina? Nie ważne na jaki film, bo zakochani nie chodzą do kina dla filmu. Najważniejsze jest to, żeby w magicznym półmroku pobyć razem. Wyobraź sobie, że masz na sobie seksowny komplet bielizny koronkowej. Twój mężczyzna o tym nie wie, ale domyśla się jak dotyka Twojej nogi i wyczuwa koronkowe pończochy pod sukienką. Przez cały seans namiętność w Was rośnie. Myśli krążą po głowie a serce bije tak jakby miało za chwilę eksplodować. Ciekawe co wydarzy się po sensie i gdzie wyląduje komplet bielizny?

Wakacje Marzeń?

A co jakby tak codziennie wieczorem na wakacjach marzeń we dwoje zakładać każdej nocy inny zestaw bielizny?. Pierwszego dnia zacząć niewinnie i nieśmiałoWybór białej bielizny koronkowej powie mu, że pragniesz aby to on przejął inicjatywę tej nocy. Następnego wieczoru zakładasz komplet bielizny z pasem do pończoch. Trzeciego dnia Twoim wyborem będzie bielizna damska czerwona z nieprześwitującym bikini. Z upływem czasu nabierasz większej śmiałości i stajesz się coraz bardziej otwarta na wspólne igraszki i eksperymenty. Stajesz przed Nim w prześwitującym komplecie koronkowym i tym rozpalasz jego zmysły i pragnienie. Ma na Ciebie taką ochotę, że nie może Ci się oprzeć nawet na moment. A to jeszcze nie koniec...Urlop się jeszcze przecież nie kończy. A Ty posiadasz w swojej walizce jeszcze bardziej seksowne zestawy bielizny.

Do wyboru bielizny jeden krok...

Wybrałam dla Ciebie najbardziej hot przykłady w każdej kategorii. Nie musisz zgadzać się ze Mną, ja Ci tylko podpowiadam.

A tutaj znajdziesz to o czym chyba każdy facet marzy i śni https://muvu.pl/sklep/body-bodystocking-czarny-w-pasy-universal/