Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

PĘDZLE DO MAKIJAŻU

Duża część kobiet chce się czuć wyjątkowo i pięknie w każdych okolicznościach. Piękne buty, olśniewające ubranie, a do tego świetnie wykonany makijaż – czego chcieć więcej? Otóż do wykonania pięknego make-upu nie wystarczą tylko cienie, puder czy dobrze dobrany podkład. To właśnie pędzle do makijażu sprawiają, że każdy z kosmetyków doskonale współgra na twarzy i są one w stanie tworzyć piękną całość. W ofercie sklepu muvu.pl znajdują się różnorodne zestawy pędzli, które są odpowiednie dla osób zaczynających swoją przygodę z makijażem, jak i dla profesjonalistów.

-69%
-82%
-67%
-63%
-17%
-58%
-57%

Zestaw pędzli jako ułatwienie codziennego makijażu

Pędzle do makijażu cechują się różnorodnością, dzięki czemu do każdego kosmetyku można użyć innego typu akcesorium. Rozróżnia się między innymi pędzle do konturowania - posiadają one zbite, ścięte włosie, za pomocą którego świetnie można podkreślić linię kości policzkowych lub optycznie wysmuklić nos. Pędzle do cieni do powiek są cienkie i precyzyjne co daje możliwość aplikacji matowych, jak i brokatowych cieni na powiece oka. Pędzel do brwi cechuje się delikatne, skośne ścięcie oraz małe rozmiary. To właśnie te właściwości powodują, że możliwe jest naniesienie pomady czy cieni do brwi. Końcówka takiego pędzelka jest zazwyczaj zakończona spiralną szczoteczką, która pozwala na efektywne rozczesanie i rozdzielenie włosków brwi. Must have w Twojej kosmetyczce to pędzel do pudru - to dzięki niemu można budować krycie oraz warstwę matującą z pudru na powierzchni skóry. Jest to duży, gęsto zbity pędzelek o równo ściętych włoskach. Fanki makijażu często do tego celu używają również pędzla kabuki. Mało popularnym, lecz także używanym przez kosmetyczki jest pędzel do korektora. Pozwala on na precyzyjną aplikację kosmetyku w wybranych przez siebie miejscach.

Jak dbać o pędzle?

Higiena i regularne mycie pędzli są ważnym aspektem w użytkowaniu tych akcesoriów. Pomiędzy włosiem często gromadzą się zanieczyszczenia, sebum czy resztki kosmetyków. Nieregularne mycie i brak dezynfekcji mogą sprawić, że Twoja cera ucierpi oraz będziesz borykać się z niedoskonałościami czy podrażnieniami. Zaleca się pobieżne oczyszczanie swoich akcesoriów do makijażu po każdym użyciu, np. strzepanie zalegających produktów. Raz na tydzień należy umyć pędzle pod bieżącą wodą, najlepiej z wykorzystaniem specjalistycznego detergentu. Ważne jest dokładne wysuszenie swoich akcesoriów do makijażu, aby móc cieszyć się ich użytkowaniem przez długi czas. Odpowiednią pozycją do obsuszania pędzli jest ułożenie ich włosiem do dołu, aby woda nie dostała się do materiału, z którego wykonana jest rączka.

Organizacja Twoich pędzli

Sklep muvu.pl oferuje Państwu wszelkiego rodzaju zestawy pędzli do makijażudzięki którym wykonasz swój bajeczny makijaż. Poszukuj swoich ulubionych rodzajów pędzli do ust, cieni lub brwi. Nasz asortyment cechuje się wysoką jakością wykonania oraz dokładnością. Posiadamy w swojej ofercie organizery i pojemniki na pędzle, w których będziesz mogła magazynować swoje akcesoria do makijażu. Pojemniki do przechowywania sprawią, że już nigdy nie zagubisz swojego ulubionego pędzla.