Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

PLECAK DLA MAMY

Macierzyństwo to niezaprzeczalnie jeden z najpiękniejszych, ale i bardzo trudnych etapów w Twoim życiu. To czas, kiedy oprócz o siebie, musisz zadbać także o swoje Dziecko. Czasami, szczególnie na początku, ogrom spraw spadających na Twoją głowę, może przytłoczyć. Ilość rzeczy, które musisz mieć przy sobie w każdej sytuacji diametralnie wzrasta i czasy, kiedy wszystko czego potrzebowałaś, mieściło się w niewielkiej kopertówce, wydają się być bardzo odległe. Dlatego nasza firma postanowiła wyjść wszystkim Mamom na przeciw i ułatwić nieco tę nową szaloną codzienność. W naszej ofercie znajdziesz specjalne plecaki dedykowane nie komu innemu, jak właśnie Mamom!

-50%
-50%
-50%
54,90 
-50%

Jaki plecak będzie najlepszy dla Mamy?

Nie od dziś wiadomo, że Mamy, jako pełnoetatowe pracowniczki najbardziej wymagającego szefa na świecie - własnego dziecka, zawsze muszą mieć wszystko, co niezbędne pod ręką. Począwszy od pieluszek i dodatkowych ubranek, na wypadek gdyby podczas spaceru przydarzyła się mała "awaria", poprzez różnego rodzaju zabawki - grzechotki, książeczki i gryzaki - mające na celu zabawić marudną pociechę, na portfelu, dokumentach i kluczach, czyli rzeczach potrzebnych każdemu człowiekowi - nie tylko Mamie, kończąc. Aby pomieścić tak zaawansowany ekwipunek potrzebna jest pojemna, wytrzymała, a przy tym ładnie wyglądająca torba, która w dodatku będzie wygodna w noszeniu. W takim wypadku idealnie sprawdzi się dostępny w naszym sklepie plecak dla Mamy 3w1!

Wygląd ma znaczenie!

Oprócz bycia Mamą jesteś także kobietą, więc rozumiemy, że zależy Ci nie tylko na funkcjonalności, ale także na ładnym wyglądzie Twojego plecaka. W takim wypadku mamy dla Ciebie znakomitą wiadomość! Nasze plecaki i torby dla Mam oprócz ogromnej pojemności i wielu ciekawych rozwiązań, dzięki którym pakowanie na spacer stanie się znacznie łatwiejsze posiadają także piękny i stylowy design. Dostępne są w wielu kolorach - pastelowa mięta i róż stworzą gustowny komplet z letnią sukienką, a czerń, granat i szarość okażą się niezawodne niezależnie od aktualnej pory roku i pogody. Dzięki takiej prezencji nasze damskie torbo-plecaki dla Mam nie odstają w wyglądzie innym plecakom noszonym przez kobiety.

Funkcjonalność przede wszystkim!

Gdy myślimy o idealnej torbie dla Mamy, mamy tak naprawdę na myśli plecak dla Mamy i Dziecka. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz modele, które są dedykowane właśnie Waszym potrzebom! Nasze torby są wodoodporne i mają wiele kieszeni - w tym aż trzy miejsca specjalnie na butelki. Pomieszczą wiele, jednak same ważą bardzo mało, dzięki czemu nie będziesz musiała dźwigać dodatkowego ciężaru. Co więcej, oferowane przez nas plecaki-organizery dla Mam posiadają opcję zawieszenia ich na wózku, co sprawi, że spacery staną się jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze. Teraz także do zestawu z plecakiem dla mamy możesz dobrać miskę niewysypkę lub edukacyjną tablicę magnetyczną. A to wszystko, aby jak najbardziej ułatwić Ci drogę przez macierzyństwo! Pamiętaj, aby jako Mama troszczyć się również o swoje potrzeby i wybierać to, co jest najlepsze dla Ciebie i Twojego Dziecka!