Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

SZAFKI NA UBRANIA

Szafki na ubrania dostępne w muvu.pl zachwycają swoim prostym wzornictwem. Cecha ta sprawia, że można je umieścić w dowolnym pomieszczeniu w domu. Szafki ubraniowe z oferty naszego sklepu wszędzie będą wyglądać tak, jakby właśnie taki zamysł przyświecał osobie urządzającej dane wnętrze. Można zdecydować się na szafkę, która idealnie wkomponuje się w daną przestrzeń także ze względu na jej kolor. W ofercie są szafki na ubrania wielobarwne i jednobarwne, na przykład białe, szare oraz czarne. Różnią się od innych mebli na ubrania tym, że są bardziej pojemne i można je postawić tak przy ścianie, jak i w każdym innym miejscu w określonym pomieszczeniu. Nawet te większe nie zajmują zbyt wiele metrażu, gdyż są wykonane z innych materiałów, niż na przykład drewno. Przekłada się to także na ich większą trwałość, nawet wtedy, gdy mają częsty kontakt z dużą wilgotnością powietrza, czy z niskimi bądź wysokimi temperaturami.


Szafki materiałowe – przestronne i kompaktowe

Szafki materiałowe sprawiają wrażenie, jakby miały o wiele mniejsze wymiary niż mają w rzeczywistości. Dzięki temu przestrzeń, w jakiej się znajdą, nie wydaje się przez nie znacznie mniejsza. Prosta forma pozwala ponadto w pełni wykorzystać dostępny metraż, jak również pojemność takich szafek i szaf. Nawet dla kogoś, kto ma wiele ubrań do przechowania, taki model szafy będzie idealnym wyborem. Duża liczba półek w meblach materiałowych przekłada się na lepsze rozparcelowanie swoich rzeczy. Dlatego nawet gdy trzeba ubierać się w pośpiechu, od razu uda się znaleźć to, czego się szuka. Szafy materiałowe na ubrania zajmują stosunkowo niewiele miejsca. Materiał, który okala metalowy stelaż, jest niezwykle cienki, więc mebel ten zyskuje tym samym większą przestrzeń na odzież i inne przedmioty. Z uwagi na to, że szafa jest materiałowa, jest również lekka i mobilna. W razie gdyby trzeba było znaleźć dla niej inne miejsce, jej przeniesienie zajmie minimum czasu. Ponadto z takim zadaniem poradzi sobie nawet jedna osoba zamiast kilku.

Szafki modułowe lepiej dopasowane do indywidualnych preferencji

Jeśli ktoś ma więcej swetrów niż bielizny, z pewnością inaczej chciałby zorganizować miejsce dostępne w szafie lub w szafce. Z tego też powodu atrakcyjne wydają się szafki modułowe, gdzie łatwo udaje się zmienić położenie poszczególnych półek. Zdecydowanie można zaliczyć szafki modułowe na ubrania do mebli z kategorii inteligentnych. Ich konstrukcja jest bowiem przemyślana pod każdym względem – dotyczy to także materiału, z jakiego są wykonane i bezinwazyjnego montażu. Szafki na ubrania składające się z modułów udaje się łatwo dostosować do swoich potrzeb. Można na przykład tak ułożyć poszczególne segmenty, by ubrania, w które się nosi na co dzień, mieć zawsze pod ręką. Dzięki temu udaje się nie tylko znaleźć to, co ktoś ma zamiar na siebie włożyć, ale również usprawnić swój tryb życia. Poświęca się bowiem minimum swojego czasu na porządki w szafkach modułowych, gdyż na każdą odzież jest zawsze odpowiednie miejsce.