Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

SZAFY BIAŁE

Szafy białe od razu zwracają na siebie uwagę ze względu na swój odcień. Szczególnie, gdy zestawi się je z meblami o bardziej wyrazistych kolorach, na przykład jaskrawych pastelowych, czy ciemnych. Poza tym szafki białe wnoszą do pomieszczenia poczucie przestrzeni i harmonii. Z uwagi zaś na to, że widać na nich brud, zawsze wiadomo, kiedy trzeba je przetrzeć, by pozbyć się zanieczyszczeń z danego pokoju. Biel to również ten odcień, który kojarzy się z lekkością. Dlatego też nawet jeśli są to szafy modułowe, zajmujące sporo miejsca, i tak można odnieść wrażenie, że ważą znacznie mniej niż w rzeczywistości. Zatem obecność takich szaf w pomieszczeniu nie przytłacza, nawet jeśli zajmują większą część ściany.


Białe szafy są na topie

Biały kolor cieszy się powodzeniem od wielu sezonów i nic nie wskazuje na to, by coś pod tym względem miało się zmienić w najbliższym czasie – dotyczy to również mebli w tym odcieniu. Decydując się na modne szafki o białej barwie, istnieje duża szansa na to, że nie zmieni się wystroju wnętrza za dwa, czy trzy lata. Jest to więc zakup, który można nazwać udaną inwestycją. Nawet wtedy, gdy trendy się zmienią, nie oznacza to, że trzeba wymienić modne szafy, gdy patrzy się tak na nie dzisiaj. Jeśli zachwyt bielą przeminie, warto je po prostu przemalować na inny kolor, zamiast kupować kolejne takie meble. Tym bardziej, jeśli pod względem jakości i trwałości modne szafy w kolorze białym będą prezentować się tak samo dobrze, jak w dniu zakupu.

Pojemne szafy do salonu wykonane z materiału

Salon to szczególne pomieszczenie we wnętrzu – powinno być wygodne i przytulne. Z tego też powodu szafy materiałowe do pokoju gościnnego mogą być dokładnie takim rozwiązaniem, o jakie chodzi. Tego typu szafy do salonu spełniają kilka różnych funkcji: praktyczną, dekoracyjną, a także mają duży wpływ na to, jaka atmosfera panuje w takiej przestrzeni.

Nowoczesne szafki są wyjątkowo praktyczne

Niekiedy z uwagi na metraż można rozważać zakup szafek pod wymiar. Jednak doskonałą alternatywą dla tych drogich nieraz mebli mogą być nowoczesne i funkcjonalne szafy modułowe. Dzięki nim udaje się w pełni zagospodarować dostępny metraż w taki sposób, że przestrzeń staje się jednocześnie bardziej atrakcyjna pod względem wizualnym. W szafkach modułowych można regulować wysokość półek, czy wykonać szybki i bezinwazyjny montaż takich mebli. Oprócz tego fronty są tak cienkie, że szafki te dobrze się prezentują tak wówczas, gdy drzwiczki są zamknięte, jak i wtedy, gdy się je otworzy. Nowoczesne szafki są również doskonałym wyborem ze względu na ich prostotę wykonania. Nieskomplikowana kubatura sprawia, że znajdzie się dla nich miejsce praktycznie w dowolnym pomieszczeniu w domu lub mieszkaniu. Nawet wymyślna aranżacja wnętrza nie będzie przeszkodą – biała, nowoczesna szafka będzie efektownie kontrastować z innym elementami wystroju w tak urządzonym pomieszczeniu.