Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

SZAFY MODUŁOWE

Szafy modułowe cieszą się coraz większą popularnością. Ich łatwy montaż, elastyczność oraz możliwość modyfikacji sprawiają, że są one pożądanymi meblami nie tylko do pokoju dziecka, ale i salonu. W naszym sklepie dostępne są meble modułowe o nowoczesnym jak i klasycznym design’ie, dzięki czemu dobierzesz mebel nawet do mało ustawnego wnętrza. Meble systemowe do pokoju to dobrze wykorzystana przestrzeń według indywidualnych potrzeb. Nowoczesne szafy modułowe wyróżniają się bogatym wzornictwem – znajdziesz na nich geometryczne wzory lub estetyczne rysunki, które sprawią, że wnętrze zyska nową jakość.


Meble systemowe - na każdą przestrzeń!

Dzięki meblom systemowym możesz stać się projektantem własnego wnętrza. Meble modułowe najczęściej wykorzystywane są w przedpokojach lub pokojach dzieci. Mimo to meble systemowe możesz użyć również w przypadku urządzaniu salonu. Do salonu szczególnie polecamy meblościanki modułowe, które ozdobią wnętrze. Ten rodzaj mebli to wysoka wygoda oraz gwarancja zagospodarowania wolnej przestrzeni w przemyślany sposób. Głównym atutem tego rodzaju rozwiązania jest jednak swoboda aranżacji. W przypadku mebli modułowych możesz również modyfikować rozkład półek.

Szafa modułowa - jak dobrać ją do wnętrza?

W ofercie naszego sklepu posiadamy szereg modeli szaf modułowych. Istotną kwestia przy wyborze tego rodzaju mebli jest ich przeznaczenie. Szafy modułowe dla dzieci wyróżniają się bogatym wzornictwem i kolorystyką. Jeśli szukasz szafy modułowej dla swojej pociechy warto zwrócić uwagę na rozmiar pokoju oraz kolorystykę innych mebli. Szafa modułowa to świetny sposób na przechowywanie zabawek oraz pościeli i ubrań. Kolejną sprawą, nad którą warto się zastanowić przed zakupem, jest materiał, z jakiego wykonana jest szafa. Szafa modułowa plastikowa będzie odznaczała się większą trwałością niż szafa z tkaniny. Szafa wykonana z plastiku sprawdzi się również w salonie. Ciekawym rozwiązaniem jest szafa modułowa w geometryczne wzory, która może dopełnić aranżację salonu i dodać jej elegancji. Meble modułowe do salonu powinny być więc trwałe oraz pasować stylem do całego wystroju.

Szafa systemowa- jak dobrze zorganizować jej wnętrze?

Szafa modułowa daje wiele możliwości różnej aranżacji wnętrza. Meble systemowe do pokoju pozwalają na przechowywanie różnego rodzaju przedmiotów- od ubrań, po pościele i ręczniki. Warto zadbać o to by ułożenie półek i drążków było adekwatne do przechowywanych rzeczy. Jeśli aranżujesz pokój dziecka i w szafie mają znajdować się zabawki, najlepiej jest rozmieścić półki równomiernie. Modele dla dzieci zawierają najczęściej półki o tych samych wymiarach, przez co segregowanie ulubionych zabawek dziecka będzie niezwykle proste. W przypadku wyboru szafy modułowej do przedpokoju lub garderoby, najlepiej wybrać model, który będzie w przeważającej części zawierał drążki, by móc powieść płaszcze, kurtki lub koszule. W przypadku pokoju nastolatka istotniejsza będzie ilość półek, ponieważ w szafie nastolatków przeważają spodnie oraz T-shirty.