Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

SYNTETYCZNE WŁOSY PRZEDŁUŻANE

Przedłużanie włosów jest szybkim sposobem na uzyskanie długich włosów. Wiele osób chciałoby mieć długie włosy, ale jeśli są cienkie i delikatne, trudno je zapuścić. W takim wypadku wykonanie bezbolesnego zabiegu fryzjerskiego pomagającego uzyskać długie włosy jest najlepszym rozwiązaniem. Doczepy włosów wykonywane  są z reguły z naturalnych materiałów, ale tańszą alternatywą są sztuczne włosy. Zabieg pozwala na wydłużenie włosów nawet o kilkadziesiąt centymetrów.

-60%
19,90 
-81%
-81%

Kto może skorzystać z przedłużania włosów?

Na zabieg przedłużania włosów mogą zdecydować się osoby, których naturalne włosy mają przynajmniej 15 cm, ponieważ jest to długość umożliwiająca zakrycie połączeń doczepów. Zabieg jest przeznaczony dla każdego, kto chce zagęścić bądź przedłużyć fryzurę. Często zabieg radykalnie zmienia wygląd, pozwala również wielu osobom odzyskać pewność siebie i zadowolenie z życia.

Przedłużanie włosów - o czym trzeba pamiętać?

Jeśli do zabiegu fryzjerskiego używane są włosy do przedłużania sztuczne, należy pamiętać, że ich pielęgnacja wymaga sporego wysiłku. Nie są one odżywiane z wewnątrz, dlatego wymagają codziennej pielęgnacji i sporych ilości odżywek, systematycznego rozczesywania szczotką i codziennego układania. Trzeba także pamiętać, że przed zabiegiem przedłużania naturalne włosy półdługie trzeba poddać zabiegom odżywiania. Słona i chlorowana woda może niekorzystnie zmatowić doczepy włosów czy też doczepiany kucyk, dlatego wybierając się na wakacje najlepiej zaopatrzyć się w środki osłaniające przed promieniowaniem UV, a po wyjściu ze słonej wody spłukać je wodą słodką.

Przedłużanie włosów - sposoby

Istnieje wiele metod i sposobów na przedłużanie włosów, do najpopularniejszych z nich zaliczyć można między innymi:

  • Keratynowe przedłużanie włosów polega na wykorzystaniu keratyny jako naturalnego spoidła łączącego włosy. Jest to bardzo dokładny sposób i wygląda wyjątkowo naturalnie. Keratyna jest rozgrzewana do bardzo wysokiej temperatury, w wyniku czego łączone włosy do przedłużania stapiają się z naturalnymi. Efekt utrzymuje się średnio trzy miesiące, dzięki tej metodzie włosy można zagęścić bądź przedłużyć. Keratyna jest naturalnym składnikiem włosów, dlatego nie niszczy ich, a wręcz przeciwnie włosy są dzięki niej odżywione.
  • Metoda ultradźwiękowa jest mniej inwazyjna niż keratynowa i zalecana jest do cienkich i zniszczonych włosów. Doczepki do włosów przymocowuje się do włosów za pomocą ultradźwiękowej zgrzewarki wydzielającej fale akustyczne. Mogą to być też kolorowe włosy do warkoczyków. Metoda nie należy do najtańszych, ale rezultat utrzymuje się nawet pół roku.
  • Metoda kanapkowa polega na tym, że doczepiane włosy na taśmie są przyklejane przy skórze głowy do prawdziwych włosów. Włosy do przedłużania ułożone na silikonowych taśmach, które układane są warstwami. Można zdecydować się na pasma wysokiej jakości i wtedy efekt jest bardzo naturalny. Włosy syntetyczne są delikatne i mało wyczuwalne, jeśli są poddawane odpowiedniej pielęgnacji, utrzymują się nawet do czterech miesięcy, a sam zabieg nie jest taki drogi i skomplikowany.